logo

Firmast

Security Express (Antiquarius OÜ) on valveseadmete hulgimüügifirma asutatud aastal 1999 Koit Väinsalu poolt Tallinnas, Nõmmel. Müüme kvaliteetseid valveseadmeid ja süsteeme rahvusvaheliselt tuntud ettevõtetelt Siemens ja Geoquip. Lisaks on meil võimalus klientidele pakkuda praktiliselt kõigi maailmas tuntud tootjate seadmeid, kuna teeme müügialast koostööd rahvusvahelise valveseadmete hulgimüügifirmaga ADI.

Valveseadmete alal on meil olemas 25 aastane kogemus, kuna 1992.a.oli Koit Väinsalu üks AlarmEst-i asutajatest (teisteks osanikeks olid Bo Christer Ribberfalk, Ants Väinsalu ja Jaan Väinsalu). Üheks koostööpartneriteks oli algusest peale sveitsi Cerberus ja viimase hulgimüügiharu Alarmcom. Kuigi Cerberus läks enam kui tosin aastat tagasi Siemensi omandusse on kvaliteetsete valveseadmete müük jätkunud Siemensi nime all ja juba tuntud toodete kõrvale on lisandunud palju uusi.

Geoquipi kohta saate rohkem teada nende oma kodulehelt, aga seoses Eestiga peab mainima, et Geoquipi välisvalveks mõeldud magnetiseeritud mikrofonikaabel on osutunud meie kliimas väga töökindlaks. Pealegi on seda lihtne paigaldada ja hinna poolest konkurentsivõimeline. Tegemist on rahvusvahelise ettevõttega, kellel on pakkuda laias valikus tooteid tõkestamaks soovimatuid külalisi ja andmaks häiret sissetungi kohta nii väikeste kui ka väga suurte territooriumide jaoks. Kui on olnud vaja valvata Eesti piiri, sõjalisi objekte, tööstusettevõtteid, vanglaid aga ka parkimis- ja laoplatse, laohooneid, välisvalvet eramutele, siis on Geoquipil alati olnud pakkuda turvaline lahendus.


Kodulehe on valmistanud: Veebispetsid